چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 673 تاریخ: 1398/12/06 صفحه: 1
مدیر حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری کرمان خبر داد:
ضدعفونی اتوبوس‌های شهری، ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی‌ها برای پیشگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا
مدیر حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری کرمان، از ضدعفونی اتوبوس‌های شهری برای پیشگیری از ابتلای شهروندان به ویروس کرونا خبر داد.
هادی خدادادی گفت: تاکنون، اتوبوس‌هایی که در سیستم حمل‌و‌نقل شهری فعالیت می‌کردند، هر شب نظافت می‌شدند که از شب گذشته، علاوه بر تنظیف، ضدعفونی اتوبوس‌ها نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به وجود 150 اتوبوس، شامل 70 اتوبوس متعلق به شهرداری و 80 اتوبوس بخش خصوصی گفت: ضدعفونی اتوبوس‌های متعلق به شهرداری کرمان از شب گذشته شروع شده است.
وی افزود: بخش خصوصی نیز ملزم شده بود از شب گذشته اتوبوس‌های متعلق به خود را ضدعفونی کند؛ ضمن این‌که برای اطمینان بیشتر، این اتوبوس‌ها از امشب در محل ایستگاه اتوبوسرانی و با نظارت سازمان حمل‌و‌نقل بار و مسافر ضدعفونی خواهند شد.
مدیر حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری کرمان با بیان این‌که ایستگاه‌های اتوبوس نیز تاکنون، به‌طور متوسط هفته‌ای سه‌بار توسط این سازمان نظافت می‌شدند، گفت: با توجه به حجم کار، با هماهنگی شهرداران محترم مناطق پنج‌گانه، از شب گذشته تنظیف و ضدعفونی ایستگاه‌های اتوبوس در دستور کار شهرداری‌های مناطق پنج‌گانه قرار گرفته است.
خدادادی افزود: بنابراین، از شب گذشته تمام ایستگاه‌های اتوبوس هر شب تنظیف و ضدعفونی می‌شود.
مدیر حمل‌و‌نقل بار و مسافر شهرداری کرمان، ضدعفونی تاکسی‌ها برای پیشگیری از ویروس کرونا را نیز ضروری دانست و گفت: برای ضدعفونی تاکسی‌های شهری نیز، با چهار کارواش در چهار منطقه‌ی شهری هماهنگ کرده‌ایم که راننده‌های تاکسی می‌توانند با حضور در این کارواش‌ها، خودروی خود را به‌صورت نیم‌بها شست‌و‌شو و ضدعفونی کنند.
خدادادی افزود: راننده‌های تاکسی را نیز ملزم می‌کنیم تا نسبت به گندزدایی و ضدعفونی خودروی خود اقدام کنند.