چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 673 تاریخ: 1398/12/06 صفحه: 8
فیلم کوتاه بابک دقیقی به هفدهمین جشنواره فیلم تصویر سال راه یافت
«بیدهای سرکش» در قاب موفقیت
«بیدهای سرکش» یکی از 3 فیلم کوتاه اخیر بابک دقیقی است که برای این هنرمند کرمانی در موارد متعدد زمینه‌ساز موفقیت شده است. از جمله‌ی آخرین ‌آن‌ها راه‌یابی به هفدهمین جشنواره فیلم تصویردر روزهای اخیر است که موفقیت آن را در قاب بخش فیلم جشنواره تصویر رقم زده است.
این فیلم کوتاه را که مهدی زریسفی، مریم گودرزی و ابوالفضل محمدی در آن بازی می‌کنند، حاتم شجاعی تصویر‌برداری و هادی مهدوی در 8 دقیقه تدوین نموده است.
بیدهای سرکش که پیش از این، عنوان بهترین کارگردانی فیلم کوتاه از جشنوارهwallachia، را کسب نموده است، به جشنواره‌های متعددی دیگری هم راه یافته که از آن جمله‌اند:
دومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه آمریکا، بخش نیمه نهایی جشنواره بین المللی فیلم کوتاهalder، بخش مسابقه جشنواره فیلم ویمبلدون انگلستان، جشنواره بین المللی فیلم کوتاه red dirt آمریکا، جشنواره بین المللی فیلم کوتاه /AsianFilmFestivalhollywood آمریکا، حضور در جشنواره بین المللی فیلم کوتاه orgon state آمریکا، جشنواره بین المللی فیلم کوتاه changing face international film festival. آمریکا
بابک دقیقی، کارگردان بیدهای سرکش، دانش‌آموخته ادبیات نمایشی و از کارگردانان نام‌آشنای تئاتر کرمان است. که در سه سال اخیر به حوزه‌ی ساخت فیلم کوتاه نیز ورود کرده است.
بی‌مناسبت نیست اگر یادآوری شود، دقیقی پیش از این هم تجربیات فیلم‌سازی داشته است.
گفتنی است مجتمع مس سرچشمه کرمان از ساخت بیدهای سرکش حمایت کرده است.