چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 673 تاریخ: 1398/12/06 صفحه: 6
سهند صفی‌زاده:
ادامه دادن بدون انگیزه غیر ممکن است
سهند صفی‌زاده متولد سال 77 و دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی است. او نیز از بی‌توجهی‌ها ناراحت بود.

از عناوین و مقام‌هایی که تاکنون کسب کرده‌اید، بگویید.
دو مدال طلا شاخه سه نفره جانان مسابقات کشوری، مدال نقره شاخه انفرادی مسابقات کشوری، مدال برنز سه نفره جانان مسابقات آسیایی، مدال نقره شاخه انفرادی مسابقات کشوری، رتبه چهارم شاخه گروهی بزرگسالان مسابقات آسیایی و صعود در نفرات برتر دو دوره اردوی تیم ملی حاصل سال‌ها تلاشم در این ورزش است.

هم‌اکنون با چه مشکلاتی روبه‌رو هستید؟
عدم توجه به تغذیه یا پی‌گیری آسیب ورزش‌کار و به‌طور کلی بحث حمایت نکردن فدارسیون از مربی و ورزش‌کار و حمایت نکردن هیئت ژیمناستیک استان از شاخه اکروبیک و عدم اهمیت به ورزش‌کار یا حتی مقام‌های کسب شده از اصلی‌ترین مشکلات ما هستند.
تا دو سال پیش سابقه تیم کرمان درخشان‌تر بوده است و در دوره مسابقات ویتنام 4 نفر دوره مسابقات مغولستان سه نفر و دوره مسابقات پرتغال دو نفر عضو تیم ملی بوده‌اند.

از آسیب‌های این ورزش و نحوه رسیدگی به آن بگویید.
شاخه اکروبیک آسیب‌های خاص خود را دارد مثلا التهاب کتف، آسیب‌های پا به خاطر مین چوبی و هم‌چنین آسیب زیاد در ناحیه دست و مچ دست.
از نظر رسیدگی به آسیب‌ها و مدیریت آن‌ها در اردوها تلاش‌های مختلف انجام می‌شود که متاسفانه از نظر من کافی و جواب‌گو نیستند.

آیا هزینه اعزام به مسابقات را شخصا پرداخت می‌کنید؟
تا دو سال پیش هزینه‌ها شخصی نبود هرچند که حداقل در سه مورد بنده شخصا هزینه‌هایی را با قول برگشت (به‌خاطر بودجه نداشتن هیئت) پرداخت کردم که برگشتی نداشتند در عین حال اخیرا مسابقات کشوری با هزینه شخصی بوده‌اند.

سخن آخر.
بدون وجود انگیزه ادامه دادن کار ورزش‌کار بسیار دشوار یا حتی غیرممکن خواهد بود.