چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 672 تاریخ: 1398/11/29 صفحه: 5
نمایشگاه بهاره در کرمان برگزار نمی شود
۱۲۰ واحد صنفی فروش فوق‌العاده دارند
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: با توجه به مصوبه‌ی یازدهمین جلسه کارگروه ستاد تنظیم بازار استان کرمان مقرر شد که در شهر کرمان نمایشگاه بهاره برگزار نشود.
به گزارش کرمان‌شهر آنلاین مهدی حسینی‌نژاد، با بیان اینکه برای رفاه حال همشهریان با هماهنگی اتاق اصناف کرمان، فروش‌های فوق‌العاده برگزار می‌شود، افزود: با کمک اتاق اصناف کرمان و اتحادیه‌های صنفی شهر کرمان برنامه ریزی‌های لازم برای برگزاری فروش فوق‌العاده انجام شده است.
وی ادامه داد: از ۲۱ اسفند‌ماه جاری در ۱۲۰ واحد صنفی شهر کرمان که عمدتا مربوط به اتحادیه‌های صنفی خوارو‌بار، کیف‌و‌کفش، پوشاک، لبنیات و سایر کالاهای مورد نیاز مردم در شب عید است، فروش فوق‌العاده خواهیم داشت.
حسینی نژاد، با اشاره به اینکه این فروش‌های فوق‌العاده با ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف انجام می‌شود و تا پایان سال ادامه دارد، اظهار کرد: در ایام پایانی سال نظارت بر بازار با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان کرمان، با بیان اینکه گشت‌های مشترک بازرسی با همکاری سایر نهادهای نظارتی در استان و به‌ویژه شهر کرمان راه‌اندازی شده است، خاطر‌نشان کرد: طرح نوروزی نظارت بر بازار در سراسر کشور و استان کرمان آغاز شده و این بازرسی‌ها تا انتهای فروردین سال آینده ادامه دارد.
وی گفت: بیش از ۹۰ درصد از کسبه استان کرمان افراد منصفی هستند اما با کسانی که در شرایط امروز جامعه قصد سودجویی دارند به شدت برخورد می‌شود.