چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 672 تاریخ: 1398/11/29 صفحه: 4
با حکم شهردار کرمان؛
سلمان متحدین، سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری شد
شهردار کرمان طی حکمی، «سلمان متحدین» را به‌عنوان سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری معرفی کرد.
به گزارش کرمان‌شهر‌آن‌لاین، در حکم سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان آمده است:
«جناب آقای سلمان متحدین،
با سلام
نظر به تعهد، تجربه، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی دارم و به جهت استفاده از این قابلیت‌ها و توانمندی‌ها، به‌موجب این حکم با حفظ پست سازمانی، به‌عنوان «سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری» منصوب می‌شوید.
شهرداری یک نهاد اجتماعی و متکی بر شهروندان است و هیچ اتفاق مهم و تأثیرگذاری در شهر رخ نخواهد داد، مگر با وفاق و مشارکت واقعی تمام نهادها و اقشار مختلف مردم. همدلی شهروندان و جلب مشارکت و اعتماد همگانی از طریق عمل صادقانه و شفاف و ارتباط سازنده و مداوم با افکار عمومی، رسانه‌ها و نخبگان و شهروندان دست‌یافتنی خواهد بود.
انتظار می‌رود با استفاده از تمام ظرفیت‌ها، رجوع مداوم به آرای متخصصان حوزه‌ی متبوع، حداکثر تلاش خود را در افزایش اعتبار شهرداری کرمان نزد افکار عمومی به‌کار گمارید. افزایش شفافیت سازمانی، افزایش دسترسی متخصصان، رسانه‌ها و شهروندان به اطلاعات، سنجش مداوم افکار عمومی، برقراری کانال‌های سهل جهت استماع و انتقال انتقادات، پیشنهادات و طرح ایده‌ها، برنامه‌ریزی برای تشریح و ارایه‌ی توضیحات کافی در باب تصمیمات شهرداری به شهروندان، افزایش سرمایه‌ی اجتماعی شهرداری کرمان، تقویت پایه‌های ارتباطی شهرداری با هنرمندان، دانشگاهیان، متخصصان و حرفه‌مندان در حوزه‌های مختلف موضوع عملیات شهرداری، تهیه‌ی پیوست‌های رسانه‌ای برای پروژه‌ها و عملیات‌های شهرداری، به‌کارگیری روش‌های علمی و ایده‌های خلاقانه در واحد تحت نظر و تعاملات بین‌المللی و سایر امور محوله با هماهنگی مدیر محترم حوزه شهردار، از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه در حوزه‌ی روابط‌عمومی خواهد بود.
امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از همدلی و همکاری پرسنل، در پیشبرد برنامه‌ها و تحقق اهداف یادشده، ضمن رعایت قوانین و مقررات، موفق و مؤید باشید.»
سیدمهران عالم‌زاده
شهردار کرمان