چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 642 تاریخ: 1397/11/30 صفحه: 5
توسط سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان؛
700 کیلومتر از معابر شهر کرمان خط کشی شد
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان، از خط‌کشی 700 کیلومتر از معابر شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی زنگی‌آبادی با بیان این‌که معابر به شکل طولی در طول خیابان و به شکل عرضی در گذرگاه‌های عابر پیاده در حال خط‌کشی است، افزود: معابر دو نوبت در سال خط‌کشی می‌شود.
وی گفت: معابر نوبت اول در آستانۀ بازگشایی مدارس در ماه‌های مرداد و شهریور خط‌کشی می‌شود و نوبت دوم از بهمن‌ماه شروع شده و تا پایان اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت، سرعت‌گیرها نیز هر دو یا سه‌ماه یک‌بار خط‌کشی شده و با نصب گل‌میخ مشخص می‌شوند.
زنگی آبادی با اشاره به این‌که نوع آسفالت و زیرسازی آن، در ماندگاری خط‌کشی معابر تأثیر زیادی دارد، خاطر نشان کرد: ریختن شن و نمک برای یخ‌زدایی معابر در زمستان باعث می‌شود رنگ خط‌کشی از بین برود.
وی از صرف چهار میلیارد هزینه برای خط‌کشی معابر در سال جدید خبر داد و گفت: این میزان هزینه نسبت به سال گذشته چهار برابر شده است.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان هم‌چنین افزود: علاوه بر خط‌کشی ورودی‌های شهر کرمان ازجمله ورودی جاده جوپار، جاده زرند و ورودی جاده ماهان، به‌منظور ایجاد گذرگاه ایمن، محل تقاطع‌ها نیز خط‌کشی شده‌اند.
وی هم‌چنین از اصلاح هندسی در سه‌راهی سیلو، ورودی جاده ماهان، سه‌راهی گلدشت و شیخ احمد کافی جنوبی خبر داد و گفت: طرح اصلاح هندسی و طرح ترافیکی، ازسوی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهیه و به کارگروه ترافیک شهرداری کرمان اعلام شده است.
زنگی آبادی با بیان این‌که انجام اقدامات ترافیکی در هر خیابان مستلزم تأیید طرح در کارگروه ترافیک شهرداری است، افزود: کارشناسان این کارگروه بعد از بررسی و جمع‌بندی، طرح مذکور را به کارگروه ترافیک استان ارجاع می‌دهند و در آن‌جا در مورد اجرای نهایی طرح نظر داده می‌شود.
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری بیان کرد: در نهایت طرح تاییدشده، توسط سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان اجرا می‌شود.