چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 639 تاریخ: 1397/09/06 صفحه: 2
‍ شهردار کرمان خبر داد:
طرح موضوعات کلان مرتبط با توسعه‌ی شهر کرمان در انجمن فراجناحی حمایت از توسعه‌ی استان
شهردار کرمان گفت: موضوعات کلان مرتبط با توسعه و عمران شهر کرمان، در انجمن حمایت از توسعه‌ی استان کرمان مطرح شد.
سیدمهران عالم‌زاده در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرمان‌آن‌لاین، با بیان این‌که انجمن حمایت از توسعه‌ی استان کرمان، مجموعه‌ای فراجناحی متشکل از نمایندگان ادوار مختلف کرمان در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان فعلی و هم‌چنین نخبگان کرمانی است، گفت: این انجمن تأسیس شده تا فارغ از دیدگاه‌ها و اختلاف‌نظرهای سیاسی، به حل‌وفصل مشکلات کرمان بپردازد.
وی بیان کرد: هیچ‌کدام از دو جریان اصیل سیاسی در کشور، به‌تنهایی توان حل مشکلات کشور را ندارند و شهر کرمان نیز برای توسعه و آبادانیِ بیش‌ازپیش، به حمایت و همراهی هر دو جناح سیاسی نیاز دارد.
شهردار کرمان افزود: با این دیدگاه، بنده و رییس محترم شورای اسلامی شهر کرمان، در نشست انجمن حمایت از توسعه‌ی استان کرمان حضور پیدا کرده و موضوعات مختلف مرتبط با توسعه‌ی کرمان را طرح کردیم.
عالم‌زاده با بیان این‌که در جلسه‌ی صبح امروز انجمن حمایت از توسعه‌ی استان کرمان که با محوریت توسعه‌ی صنعت گردشگری در کرمان برگزار شد، راه‌کار هایی برای توسعه‌ی این صنعت ارایه شد، گفت: در این زمینه می‌توان به برقراری پروازهای مستقیمِ خارج از کشور به شهر کرمان، معرفی شهر کرمان در شهرهای بزرگ کشور و جذب سرمایه‌های خارج از استان برای رونق صنعت گردشگری اشاره کرد.
عالم‌زاده افزود: در جلسه‌ی امروز انجمن حمایت از توسعه‌ی استان کرمان، آقایان مرعشی، مهندس باهنر، و سردار کرمی، دکتر امیری خامکانی، رییس مجمع نمایندگان استان کرمان، جلال‌پور، رییس سابق اتاق بازرگانی ایران، مهندس کریمی، استاندار اسبق کرمان، دکتر تویسرکانی، رییس محترم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، و مقامات استانی ازجمله مهندس فرخی، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، مهندس طبیب‌زاده، رییس اتاق بازرگانی کرمان و مهندس سیاوشی، رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی حضور داشتند.