چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 639 تاریخ: 1397/09/06 صفحه: 2
با اختصاص پارکینگ عمومی به کارکنان بانک رسالت مرکزی؛
بخشی از مشکلات ترافیکی خیابان شهید رجایی کاهش یافت
مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان از تعامل بانک رسالت مرکزی با سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرمان در راستای کاهش ترافیک خیابان شهید رجایی خبر داد.
به گزارش کرمان‌آن‌لاین، علی زنگی‌آبادی با اشاره به اختصاص پارکینگ عمومی به کارکنان بانک رسالت مرکزی در خیابان کامیاب گفت: در راستای همکاری و تعامل بانک رسالت مرکزی با این سازمان، پارکینگ جوادالائمه (علیه‌السلام) واقع در خیابان شهید کامیاب-کوچه شماره 5، جنب یخدان مؤیدی، به پارک وسایل نقلیه کارکنان بانک رسالت مرکزی اختصاص یافت.
وی با اشاره به این‌که تاکنون کارکنان بانک رسالت مرکزی وسایل نقلیه خود را در محدوده‌ی روبه‌روی این بانک پارک می‌کردند که موجب کم‌شدن عرض خیابان و ایجاد ترافیک در مسیر شمال به جنوب، حدفاصل تقاطع شهید رجایی و تقاطع مولوی می‌شد، گفت: در همین راستا با همکاری بانک رسالت مرکزی با سازمان ترافیک و هم‌چنین قبول تعهد مالی در این زمینه جهت استفاده از پارکینگ، به میزان قابل توجهی از حجم ترافیک در این محدوده کاسته شد.
مدیرعامل سازمان حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری بیان کرد: این سازمان نسبت به همکاری و هماهنگی با دیگر نهادهای دولتی و خصوصی جهت رفع مشکل و ساماندهی پارک خودروهای مربوط به آن مجموعه‌ها، اعلام آمادگی می‌کند.