چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 637 تاریخ: 1397/07/10 صفحه: 7
شهردار کرمان:
تمام پروژه‌های عمرانی شهر کرمان فعال است
شهردار کرمان گفت: تمام پروژه‌های عمرانی شهر کرمان فعال است.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، سیدمهران عالم‌زاده اشاره به برگزاری جلسه‌ی بررسی پروژه‌های عمرانی شهر با حضور سرپرست استانداری کرمان، از عدم اطلاع‌رسانی تمام مطالب مطرح‌شده در این نشست در خصوص روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهر توسط برخی از رسانه‌ها گلایه کرد.
وی گفت: هم‌اکنون، تمام پروژه‌های شهرداری ازجمله صاروج‌پارس، تله‌کابین، تقاطع‌های غیرهم‌سطح و به‌سازی بازار فعال است.
شهردار کرمان افزود: پروژه‌ی تله‌کابین بدون تأخیر و طبق زمان‌بندی در حال اجراست؛ ضمن این‌که سگمنت پنجم پل شهید الله‌دادی (ابوذر) هم در حال نصب است.
عالم‌زاده ادامه داد: اجرای پروژه‌ی پل شهید الله‌دادی، از برنامه‌ی زمان‌بندی تعیین‌شده جلوتر است.
وی با بیان این‌که قرار بود عملیات عمرانی زیرگذر آزادی تا پایان مهرماه به پایان برسد و پس از آن نصب روشنایی زیرگذر آغاز شود، گفت: به‌دلایلی منابع مالی پروژه محقق نشد، اما اجرای این پروژه با همان سرعت قبل ادامه دارد.
شهردار کرمان به محل‌های تأمین درآمدهای شهرداری اشاره کرد و گفت: کاهش درآمد حاصل از صدور پروانه‌ی ساختمانی به‌دلیل وضعیت نامناسب اقتصادی کشور و کاهش بی‌سابقه‌ی سهم شهرداری از محل مالیات بر ارزش افزوده، موجب کاهش درآمدهای شهرداری کرمان شده است.
عالم‌زاده افزود: سهم شهرداری کرمان از مالیات بر ارزش افزوده، در ماه جاری از ۱۸میلیارد تومان به چهار میلیارد تومان کاهش یافته است؛ ضمن این‌که ابطال مزایده‌ی فروش زمین نیز موجب شد تأمین منابع مالی شهرداری با مشکل مواجه شود.
وی ادامه داد: تلاش ما بر افزایش سرعت اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر است، اما هم‌اکنون نیز پروژه‌ها طبق روال قبل در حال اجرا هستند.
شهردار کرمان ضمن تشکر از تصمیم شایسته‌ی اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص عدم آغاز پروژه‌ی جدید در شهر کرمان گفت: تلاش می‌کنیم تمام پروژه‌های نیمه‌تمام تکمیل و به بهره‌برداری برسد و پس از آن پروژه‌های جدید آغاز شود.