چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 636 تاریخ: 1397/06/26 صفحه: 3
به‌ پاس تلاش برای تکمیل پل شهید بهشتی؛
شهردار کرمان از پرسنل شهرداری تقدیر کرد
شهردار کرمان طی پیامی با اشاره به بهره‌برداری از پل شهید بهشتی، از تلاش‌های پرسنل شهرداری تشکر کرد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، متن پیام سیدمهران عالم‌زاده، شهردار کرمان به شرح زیر است:
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللّهِ، وَ عَلَى الْاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِنائِکَ، عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللّهِ اَبَدًا ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ، وَ لا جَعَلَهُ اللّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ. اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ...
ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، اباعبدالله‌الحسین (علیه‌السلام) را خدمت همۀ همکاران شریف و بزرگوارم در شهرداری کرمان تسلیت عرض می‌کنم.
امروز پروژۀ بزرگ پل شهید دکتر بهشتی، پس از ماه‌ها تلاش سخت و طاقت‌فرسا به بهره‌برداری رسید و طی مراسمی به پیشگاه مردم نجیب و محترم دیار کریمان تقدیم شد. اجرای پروژۀ مذکور در دشوارترین شرایط مالی و اقتصادی شهرداری کرمان در سال‌های گذشته، مرهون زحمات و ایثارگری همۀ شما همکاران بی‌ادعا و سخت‌کوشم در شهرداری کرمان است. تلاش بعضاً شبانه‌روزی و طاقت‌فرسای شما بزرگواران در شرایط نامساعد فعلی، کام هم‌شهریان را شیرین کرده و بر امیدواری به آینده‌ای روشن‌تر برای توسعۀ شهر کرمان افزوده است.
اینجانب بیش از هر فرد دیگری در جریان زحمات شما مدیران، مهندسان، کارشناسان و کارگران شریف شهرداری کرمان و پیمان‌کاران محترم این پروژۀ شهری هستم و برخود لازم می‌دانم با تمام وجود و از صمیم قلب، از شما بزرگواران تشکر و قدردانی کنم؛ به‌ویژه در شرایط فعلی که به‌واسطۀ تحریم‌های ظالمانۀ تحمیل‌شده بر کشورعزیزمان، همگی در شرایطی به مراتب سخت‌تر از سال‌های گذشته به‌سر می‌بریم. شرایط نامساعد مالی و اقتصادی حاکم بر کشور و شهر عزیزمان، سبب شده شما همکاران محترم نسبت به سال‌های گذشته، دریافتی ریالی کمتری داشته باشید و ارزش واقعی همین دریافتی نیز کمتر از هر زمان دیگری است، اما آنچه مایۀ غرور و مباهات همۀ ماست، غیرت، همت و حمیت مثال‌زدنی شماست و این رفتار کم‌نظیر و بلندمنشانه، هیچ‌گاه در پیشگاه خداوند متعال، مجموعۀ شورا و مدیریت شهرداری کرمان فراموش نخواهد شد و قطعاً شاهد عنایت بیش‌ازپیش خداوند متعال به خانوادۀ بزرگ و متحد شهرداری کرمان خواهیم بود؛ ضمن این‌که بنده و تمام معاونان و مدیران شهرداری نیز برای ایجاد شرایطی بهتر و مناسب‌تر از قبل برای شما همکاران عزیز، مجدانه تلاش خواهیم کرد.
ان‌شاءالله
سیدمهران عالم‌زاده
شهردار کرمان