چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 588 تاریخ: 1396/04/20 صفحه: 1
وزیر ارتباطات:
عملکرد اتاق کرمان در مسیر توسعه و کمک به حل مشکلات است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: عملکرد اتاق کرمان در مسیر توسعه و کمک به حل مشکلات و رفع موانع است.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بیست‌وچهارمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان در جیرفت با موضوع بررسی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد گفت: ره‌آورد من از سفر امروز به کرمان برای سایر استان‌ها، عملکرد اتاق کرمان است؛ زیرا بسیاری از اتاق‌های بازرگانی کشور بر صندلی خود نشسته و از دولت مطالبه دارند، اما اتاق کرمان برای کمک به توسعه‌ی استان و اداره‌ی امور در منطقه‌ی جیرفت و عنبرآباد به‌عنوان معین منطقه دو اقتصاد مقاومتی استان کرمان وارد عمل شده است.
محمود واعظی ادامه داد: از رییس اتاق کرمان برای دیدگاه‌های مناسب و خوب، اقدامات انجام‌شده و دل‌سوزی‌های بسیار در جیرفت و عنبرآباد قدردانی می‌کنیم؛ زیرا این فعالیت‌ها به‌طورقطع در منطقه تأثیرگذار خواهد بود.
وی بیان کرد: سیاست دولت این است که ایران را فقط تهران و مراکز استان‌ها نبیند بلکه اعتقاد بر این است؛ ایران زمانی آباد و توسعه‌یافته خواهد شد که تمام مناطق آن توسعه‌یافته شود.
وی با اشاره به سیاست دولت در زمینه‌ی کسب‌وکارهای الکترونیکی گفت: این کسب‌وکارها در استان کرمان رونق قابل‌توجهی دارد و اواخر سال گذشته 76 قرارداد برای ایجاد کسب‌وکارهای الکترونیکی امضا شد و به نظر می‌رسد باید حساب ویژه‌ای برای جیرفت و عنبرآباد در این زمینه داشته باشیم تا شرکت‌هایی از تهران و کرمان برای سه هدف سامان‌دهی حمل‌ونقل، بازاریابی محصولات کشاورزی و کمک به رونق گردشگری وارد منطقه شوند.
واعظی گفت: رییس سازمان توسعه تجارت ایران، مذاکراتی را با پنج کشور روسیه، ارمنستان، بلاروس، قرقیزستان و قزاقستان برای امضای موافقت‌نامه تجارت ترجیحی انجام داده است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: دولت باید بخش خصوصی را تقویت و ازنظر سیاسی نیز بستر و بازار لازم را فراهم کند.
وی به مسئولان استان کرمان اطمینان داد مصوبات شورای گفت‌وگوی این استان را در هیات دولت پیگیری می‌کند.