چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 588 تاریخ: 1396/04/20 صفحه: 1
مدیرعامل شهربازی کرمان خبر داد:
استانداردسازی دستگاه‌های شهربازی با مجوز اداره‌کل استاندارد
مدیرعامل شهربازی کرمان گفت: دستگاه‌های شهربازی با مجوز اداره‌کل استاندارد و شرکت‌های طرف قرارداد استانداردسازی شده است.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، محسن ملکی با اشاره به افزایش امنیت شهربازی کرمان افزود: در موعد مقرر مجوزهای استاندارد اخذ و به‌منظور اطلاع‌رسانی و اطمینان‌خاطر مردم، در محل شهربازی نصب شده تا شهروندان با خیالی آسوده از دستگاه‌ها و وسایل بازی استفاده کنند.
وی با بیان این که دستگاه‌های بدون استاندارد اجازه‌ی فعالیت نخواهند داشت، تأکید کرد: تجهیزات سه دستگاه فریزبی، لیزرتک و تونل هیجان به‌روز شده است.
ملکی از راه‌اندازی دستگاه رنجر در آینده‌ای نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: هم‌چنین نورپردازی رونده در دریاچه‌ی مصنوعی شهربازی به‌صورتی زیبا و حرفه‌ای انجام گرفته است.
مدیرعامل شهربازی کرمان با بیان این‌که تمام دستگاه‌های شهربازی مورد بازدید روزانه‌ی متخصصان فنی قرار می‌گیرند، گفت: هدف مدیریت این مجموعه، استقبال همه‌ی اقشار از مناطق مختلف کرمان از این مجموعه‌ی تفریحی است.
وی با اشاره به برگزاری جشن‌های مناسبتی در شهربازی کرمان اظهار داشت: در راستای فعالیت‌های فرهنگی شهرداری، طرح ممنوعیت قلیان با نصب بنر تبلیغاتی در شهربازی در حال اجراست.
ملکی از برگزاری 20 جشن مناسبتی تاکنون خبر داد و بیان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی هم‌چون موسیقی، نمایش و بالماسکه (نقاشی صورت) در جهت ایجاد نشاط اجتماعی شهروندان کرمانی است.
وی با بیان این‌که خرید و نصب دستگاه‌های جدید هزینه‌بر است افزود: شهربازی کرمان نیازمند مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است.