چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 588 تاریخ: 1396/04/20 صفحه: 2
استاندار کرمان خبر داد:
آغاز گازرسانی به شهرستان جیرفت
استاندار کرمان گفت: اتاق بازرگانی کرمان برای رفع مشکلات استان تلاش می‌کند.
علی‌رضا رزم حسینی در بیست‌وچهارمین شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کرمان در جیرفت خاطرنشان کرد: امسال دولت در قالب برنامه‌ی ششم از محل اعتبارات فنی، 100 میلیارد تومان برای پرداخت مابه‌التفاوت سودهای بانکی به بخش تولید استان تخصیص می‌دهد که اقدام بسیار مهمی است و بر اساس آن اگر واحدهای صنعتی، گردشگری، کشاورزی و... طرح‌های باصرفه‌ی اقتصادی و مورد تایید بانک‌ها داشته باشند و بدانیم که کار اجرایی آن‌ها به تولید منجر می‌شود؛ مابه‌التفاوت سود تسهیلات بانکی آن‌ها را دولت پرداخت می‌کند و این به معنای یارانه مستقیم به تولید و ایجاد اشتغال است.
وی بیان کرد: استان کرمان در برگزاری و اجرای مصوبات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی رتبه دوم کشور را کسب کرده و در موارد دیگری مانند اجرای طرح آبیاری تحت ‌فشار در جنوب کرمان رتبه‌ی اول را به خود اختصاص داده است.
رزم‌حسینی به تخصیص ردیف بودجه‌ای برای اتصال شهرستان جیرفت به شبکه‌ی راه‌آهن کشور در سال 96 خبر داد و گفت: برنامه‌ی اجرای خط ریلی شهرستان جیرفت در ماه‌های آینده آغاز می‌شود.
استاندار کرمان هم‌چنین به آغاز گازرسانی به شهرستان جیرفت اشاره کرد و افزود: آرزوی دیرین مردم شهرستان‌های جیرفت و عنبرآباد برخورداری از نعمت گاز بود که با حمایت دولت یازدهم این مهم محقق شد.