چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 585 تاریخ: 1396/03/23 صفحه: 1
همراه با ضیافت افطار برگزار شد؛
آیین تجلیل از جانبازان و ایثارگران شهرداری
آیین تجلیل از جانبازان و ایثارگران شهرداری کرمان، شب گذشته با حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرمان در فرهنگ‌سرای کوثر شهرداری کرمان برگزار شد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، شهردار کرمان در این آیین، همکاران جانباز و ایثارگر در شهرداری و خانواده‌ی شهدا و فرزندان شهید را مایه برکت مجموعه‌ی شهرداری دانست و گفت: صمیمیتی که بین همکاران و جانبازان شهرداری وجود دارد، باعث شده که هرساله طی ضیافتی دور هم جمع شویم.
علی بابایی افزود: این ضیافت با هدف تقدیر و تشکر از زحمات جانبازان شهرداری که در سال‌های گذشته در جبهه‌های جنگ مایه افتخار و برکت بودند و اکنون نیز در شهرداری کرمان مایه برکت و افتخار هستند، برگزار شده است.
وی ادامه داد: امروز با تلاش همکارانم در شهرداری، علی‌رغم تمام مسایل، مشکلات و گرفتاری‌های مالی، هم‌چنان در رسیدن به اهداف خود تلاش می‌کنیم و علاوه بر اجرای پروژه‌های سبک و سنگین در شهر، شاهد اجرای پروژه‌های عمرانی ویژه‌ای نیز هستیم.
رییس شورای اسلامی شهر کرمان نیز ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام) گفت: از مدیران و پرسنل شهرداری کرمان که در طول چهار سال گذشته ما را در شورای چهارم یاری کردند، تشکر می‌کنم.
علی‌اکبر مشرفی با بیان این‌که شهر کرمان در چهار سال گذشته با همت مدیران و پرسنل شهرداری تغییرات بسیار زیادی کرده است، گفت: با همت همکاران شهرداری، امروز شاهد شهری زیبا هستیم که می‌توانیم آن‌را پشتوانه‌ی جنوب‌شرق ایران بنامیم.
وی هم‌چنین از شهردار کرمان به‌دلیل اقدامات چشم‌گیرش در سطح شهر، تشکر کرد.
در ادامه، معاون بنیاد شهید استان نیز با بیان این‌که این‌گونه مراسم، در واقع تجلیل از ایثارگران، خانواده‌ی معظم و معزز شاهد و جانبازان است، گفت: اقتدار، امنیت و آسایشی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم، از ایستادگی و برکت وجود این بزرگواران است.
گروهی بیان کرد: آن‌ها آرامش خود را بر هم زدند تا ما در این دنیا آرامش داشته باشیم.
لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم با اهدای لوح، از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرداری تجلیل شد. این آیین با ضیافت افطاری همراه بود.