چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 585 تاریخ: 1396/03/23 صفحه: 1
استاندار کرمان:
شورای تأمین امنیت استان فعالیت‌های جدی برای مقابله با تروریسم دارد
استاندار کرمان گفت: شورای تأمین امنیت استان کرمان، تأمین امنیت در استان کرمان را به‌طور جدی دنبال می‌کند و با برگزاری جلسات متعدد، راه‌کارهای لازم برای پیش‌گیری از حوادث غیرمنتظره را در نظر دارد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه‌ی شورای اداری که با حضور مسئولان و مدیران دستگاه‌های دولتی برگزار شد، با اشاره به حوادث تروریستی در تهران و گرامی‌داشت یاد شهیدان این حادثه گفت: با توجه به ‌این‌که کشورمان در جوار کشورهای حادثه‌دیده از جنگ و تروریسم قرار گرفته است، برقراری امنیت در آن باید بیش‌ازپیش موردتوجه قرار گیرد.
وی با اشاره به این‌که در آن‌سوی مرزهای عراق و سوریه، در کشورهای دیگر هنوز حوادث تروریستی روی می‌دهد و امنیت مردم همواره در خطر است، بیان کرد: این اتفاق هشداری بود تا برای تأمین امنیت کشورمان به‌خصوص استان کرمان، اقدامات ویژه‌ای انجام دهیم.
وی بر همکاری مردم با نیروهای امنیتی تأکید کرد و افزود: در ماه محرم سال گذشته با همکاری مردم، یک عامل خطرآفرین در بم شناسایی و از فاجعه جلوگیری شد.
استاندار کرمان در بخشی از سخنان خود به موضوع سال اشاره کرد و افزود: اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، شعاری است که باید آن را سرلوحه‌ی کارهای خود قرار دهیم و در این راستا و در اجرای طرح‌های خوداشتغالی و ترغیب جوانان به این مهم، کارهای قابل‌توجهی انجام داده‌ایم.
وی در ادامه، از واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام دولتی به بخش خصوصی خبر داد و بیان کرد: با این اقدام، این پروژه‌ها زودتر به بهره‌برداری می‌رسند.
رزم‌حسینی افزود: اعتبار خوبی برای فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی راکد و غیرفعال در نظر گرفتیم و امیداواریم با جذب اعتبارات، با همکاری مدیران دستگاه‌ها، از ظرفیت و بودجه‌ی در نظر گرفته‌شده، استفاده و بهره‌برداری کنیم.