چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 585 تاریخ: 1396/03/23 صفحه: 2
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت:
کیفرخواست عامل قتل‌های روستای حسین‌آباد دهدار جیرفت صادر شد
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از صدور کیفرخواست عامل قتل‌های روستای حسین‌آباد دهدار از توابع شهرستان جیرفت خبر داد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، مجید رستمی افزود: (ه. الف) متهم به اخلال در نظم عمومی از طریق تیراندازی، حمل و نگه‌داری سلاح غیرمجاز جنگی از نوع کلاشینکف، قدرت‌نمایی با سلاح جنگی و ارتکاب سه فقره قتل عمدی است.
دادستان جیرفت علت و انگیزه‌ی اصلی این جنایت را انتقام‌جویی شخصی اعلام کرد و افزود: طبق نظریه‌ی کمیسیون پزشکی قانونی، در خصوص وضعیت روحی و روانی متهم در حین ارتکاب جرم، فاقد اختلال روانی تشخیص داده‌ شده است.
وی در تشریح جزییات این خبر بیان کرد: در ساعت 3 بامداد 8 فروردین سال‌جاری طی گزارش پاسگاه انتظامی خاتون‌آباد مبنی بر وقوع سه فقره قتل در روستای حسین‌آباد دهدار، بلافاصله بازپرس شعبه‌ی دوم دادسرای جیرفت به همراه کارگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر می‌شوند.
رستمی ادامه داد: پس از بازدید میدانی قاضی پرونده از صحنه‌ی وقوع جرم، مشخص شد جوانی 27 ساله به نام (ه.الف) عامل تیراندازی و قتل‌ها بوده که پس از ارتکاب جنایت متواری شده است.
وی گفت: بلافاصله پس از وقوع این حادثه تلاش‌های مأموران انتظامی امنیتی برای دستگیری قاتل آغاز و پس از 23 روز متهم در محل مخفیگاهش در استان یزد دستگیر شد و در اولین بازجویی به ارتکاب بزه اقرار کرد.