چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 576 تاریخ: 1395/12/17 صفحه: 1
استاندار کرمان:
تکریم سرمایه‌گذاران وظیفه‌ی هر مقام دولتی است
استاندار کرمان تکریم سرمایه‌گذاران را وظیفه‌ی هر مقام دولتی دانست.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی‌رضا رزم‌حسینی در همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در کرمان افزود: در گذشته سرمایه‌گذاران را فراری داده‌ایم و امروز باید با پهن کردن فرش قرمز واقعی و رفع موانع از پیش روی آن‌ها کاری کنیم که به توسعه‌ی کشور ورود کنند.
وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون، بیش از 20 اثر فرهنگی کرمان با پول غیردولتی در دست بازسازی است.
استاندار کرمان با اشاره به مناطق هشت‌گانه‌ی اقتصادی در این استان گفت: موسسه‌ی اعتباری ملل معین اقتصادی شهرستان کم‌برخوردار کهنوج است و توسعه‌ی این منطقه را عهده‌دار شده است.
وی بیان کرد: امروز توسعه‌ی استان کرمان توسط بخش خصوصی انجام می‌شود و می‌توان گفت بخش غیردولتی متصدی پیش‌رفت کرمان شده است.
رزم‌حسینی افزود: با توجه دولت یازدهم، فضای سرمایه‌گذاری در کشور و استان کرمان رو به رشد است.
این همایش که به میزبانی بخش خصوصی برگزار شد، با معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در استان کرمان همراه بود و گزارش ساخت اولین بازار مصالح ساختمانی و دکوراسیون داخلی کشور در کرمان، برای سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی قرائت شد.
ساخت اولین بازار مصالح ساختمانی و دکوراسیون داخلی، در زمینی به مساحت 60 هزار مترمربع در میدان بیرم‌آباد شهر کرمان شروع شده و تاکنون 45 درصد پیش‌رفت فیزیکی داشته است.
این آیین با حضور استاندار کرمان، معاون امور عمرانی استاندار، شهردار کرمان، رییس شورای اسلامی شهر کرمان، جمعی از مسئولان، سرمایه‌گذاران و فعالان صنعت ساختمان در محل هتل پارس کرمان برگزار شد.