چاپ نیازمندی های کرمان شهر در پانزده هزار نسخه همرا با نمایش در سایت کرمان شهر و کرمان شهر آنلاین

آگهی های خود را با یک تماس در نیازمندی های کرمان شهر چاپ کنید 09140602416
03432266062

شماره: 576 تاریخ: 1395/12/17 صفحه: 8
شهردار کرمان خبر داد:
نصب تابلوهای دوزبانه برای نخستین‌بار در کرمان
شهردار کرمان از نصب تابلوهای دوزبانه ویژه‌ی گردشگران خارجی برای نخستین‌بار در شهر کرمان خبر داد.
به گزارش کرمان‌شهرآن‌لاین، علی بابایی در نخستین جلسه‌ی ستاد اجرایی خدمات سفر استان کرمان با اشاره به برگزاری منظم جلسات شورای کمیته‌ی زیباسازی شهری برای ایام نوروز در شهرداری افزود: شهرداری در تلاش است پروژه‌های نیمه‌کاره خود را در روزهای باقی‌مانده از سال‌جاری به شکل موقت سامان‌دهی کند.
وی به‌عنوان نمونه از بازگشایی امتداد خیابان اقبال به سمت میدان آزادی پیش از ایام نوروز خبر داد.
شهردار کرمان افزود: پاک‌سازی فضاهای سبز شهری در حال حاضر در جریان بوده و پارک‌های شورا، باهنر، مادر و جنگل قائم در روزهای آینده جهت اسکان موقت میهمانان نوروزی مناسب‌سازی خواهد شد.
بابایی از بازسازی سرویس‌های بهداشتی عمومی در سطح شهر پیش از ایام نوروز خبر داده و افزود برای همه‌ی سرویس‌های بهداشتی شهر تابلوهایی با طراحی مشخص جهت میهمانان نوروزی آماده شده که در روزهای آینده نصب خواهد شد.
شهردار کرمان گفت: پانزده دفتر اطلاع‌رسانی تحت عنوان «از من بپرس» جهت راهنمایی مسافران تعبیه شده که کار راهنمایی مسافران نوروزی را در ایام نوروز انجام خواهند داد.
وی افزود: به همین منظور بیش از 50 هزار نسخه راهنمای مسافر به شکل مشترک با سازمان میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی طراحی و چاپ شده که در اختیار میهمانان نوروزی قرار خواهد گرفت.
شهردار کرمان به برگزاری تورهای روزانه‌ی کرمون‌گردون اشاره کرده و افزود: این برنامه به جهت آشنایی میهمانان نوروزی با آثار و ابنیه‌ی تاریخی شهر کرمان تدارک دیده شده است.
شهردار کرمان بیان کرد: سامانه‌ی 137 شهرداری کرمان در ایام نوروز به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به موضوعات مدیریت شهری است.